Moderatorja e dashur për publikun, Arbana Osmani, është bërë nënë për herë të tretë. Lajmin e bukur e ka zbuluar vetë Arbana përmes një postimi në rrjetet sociale.

Ajo ka ndarë me ndjekësit edhe foton e parë me të bijën, ku ka zbuluar edhe emrin e veçantë, Zoi.

“Dreams do come true???

Bekimi i tretë i jetës sime sot na mbushi plot Jetë; Mirë se vjen Zoi??

Unë, babai yt dhe vëllezërit e tu që tani po çmendemi pas vajzës që aq shumë kam ëndërruar ?”, shkruan Arbana në postimin e saj.