Pak ditë më parë, Sara Gjordeni publikoi foton e parë me Bardhin, si dhe një foto duke mbajtur dorën e nënës së tij. Ajo ka zbuluar edhe se shkon shumë mirë me motrën dhe vëllain e Bardhit.

Tani çifti duket se janë kthyer në Tiranë dhe Bardhi ka takuar vëllain e Sarës. Ka qenë vetë modelja që ka postuar një foto me vëllain dhe Bardhin, duke shkruar:

“M’u bë vëllai shok me burrin direkt miq. Çfarë po ndodh?” Bardhi takon vëllain e Sarës dhe kjo foto tregon shumë për

Me sa duket, të dy e kanë marrë konfirmimin e familjarëve për lidhjen.