TIRANË- Del video kur Stresi me grupin rreh BMT-në Benardin Simoni.

BMT shihet teksa ul kokën dhe mbrohet te shoferi, i cili thotë se është thjesht një taksixhi.

“Jam djali i Sali Lushës, kthehu ta q… motrën”, dëgjohet të thotë Stresi ndërsa i kërkon BMT-së që të ngrejë kokën.

Ngjarja ka ndodhur në rrethrrotullimin e Mamurrasit dhe BMT ka pësuar disa fraktura në kokë dhe krah.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Stresi, i cili ka postuar një foto në InstaStory ku BMT shihet komplet i gjakosur në fytyrë. Ky i fundit është dhunuar për shkak se e ka sharë disa herë Stresin në rrjetet sociale, me justifikimin se nuk po e mbronte ashtu siç duhej Cllevio Serbianon dhe reperi ishte zotuar se do ta dhunonte.

“Familja është e shtrenjtë, mos ja shani askujt. Ky gangster” shkruan Stresi sipër fotos së BMT-isë së dhunuar.

Ja video e siguruar nga JOQ: