Aksident në afërsi të fshatit Dajç, Shkodër.

Fiona Behri 20 vjeçe, humbur drejtimin e mjetit ‘Renault’ e për pasojë ka dalë nga rruga.

Nga përplasja e fortë, për fat të keq, ka humbur jetën 73-vjeçarja Ikbale Kraja 73 vjeçe pasagjere në mjet, si dhe janë lënduar dhe ndodhen në Spitalin Rajonal të Lezhës tre pasagjerët Artur Behri 53 vjeç, Ardita Behri 43 vjeçe dhe Olsa Behri19 vjeçe.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.