Një plagosje me armë ndodhi mbrëmë tek Komuna e Parisit.

Dalin fotot e 22-vjeçarit Redi Balla që u plagos mbrëmë tek Komuna e Parisit.

Kane qenë banorët e zonës të cilët kanë raportuar për të shtëna armësh dhe më pas policia ka shkuar në vendin e ngjarjes. I plagosuri ndodhet në spital me një plumb në këmbë jashtë rrezikut për jetën.

Siç duket nga postimet e shumta në rrjetet sociale, i riu shfaqet i apasionuar pas makinave “të mira” më saktësisht pas AMG-ve.

Po ashtu, si një fans i reperit të ndjerë 2 Pac, ai shfaqet për ndjekësit e tij edhe si i dhënë pas konsumimit të kanabisit, ndërsa hera-herës ndan edhe mesazhe. “Unë nuk duroj dot të shpisë mendon se të duroj ty”,-shkruan ai në një prej postimeve.