Sot e Marte, dite e Marsit, Marsi ne Virgjeresh dhe Hene e Re ne Virgjeresh. Do kemi nje ndikim te cilesise Toke. Urani ne Dem dhe Plutoni ne Bricjap do bejne lidhje pozitive me Henen e re ne Virgjeresh. Shenjat e tokes Si Virgjeresha Demi dhe Bricjapi do na cojne drejt nje deshire te re me baze konkrete. Deshire e re dhe pune e re dhe marrdhenie e re. E kaluara le te mbetet pas.

Dashi
Cliroheni nga nje pune e veshtire dhe qe nuk ju jepte asnje gezim deri tan. Kjo periudhe do zgjasi ne kohe dhe do ju jap mundesi te punoni

Demi
Do jeni me praktike ne menyren se si e pranoni nje njohje te re e cila do ju coj drejt nje jete me te sigurt dhe shijuese ne dashuri

Binjaket
Do mendoni se shume jeni lodhur akoma dhe me njerez te afert qe nuk ju kane vleresuar. Nga sot do donit te fillonit praktikisht nje jete te re. Nje lidhje te re dhe nje biznes te ri

Gaforrja
Keni disa kohe qe jeni nen ndikimin e dikujt qe nuk ka bere gje tjeter vetem se ju ka cuar ne nje udhekryq. Sot cliroheni nga ky ndikim dhe filloni rrugen tuaj

Luani
Bllokimet ekonomike ju kane lene pa mend dhe pa ze. Gabimet e se kaluares sot fillojne te lihen mbrapa dhe do keni mundesine e nje rruge te re ne investime ekonomike e shpirterore

Virgjeresha
Pas nje cikli te lodhshem zhgenjimesh dhe antagonizmi ka ardhur koha t’i beni gjerat sic dini vet duke gjetur dhe mbeshtetje ne ndryshimet qe do beni

Peshorja
Nje lidhje personale apo pune e lodhshme merr fund dhe ju tashme e dini si te rifitoni veten dhe te filloni nga e para nje rrugetim te ri

Akrepi
Shume oferta dhe mundesi ju vinin po mbeteshin ne leter apo ne endrra. Sot pikerisht colroheni nga shterpesia e ofertave dhe filloni nje rruge te begate

Shigjetari
Nje pune e re apo nje person i ri ne jeten tuaj futet duke ju nxjerre nga rutina apo sorrollatjet e panevojshme qe keni patur deri tani ne jeten tuaj

Bricjapi
Dite e tokes sot sipas cilesive tuaja dhe mund te themi se jeni ne nje faze ku do hapen shume rruge te mbyllura si jashte ashtu edhe brenda. Jeta personale merr nje kthese te mire

Ujori
Duket sikur shume planete ne shenjat e tokes ju rikthejne ne toke pas nje fluturimi. Por ajo qe keni pare nga larte tashme do ju sherbej ne toke per rezultate dhe ndryshime te medha

Peshqit
Jeni te mbrojtur ne jete faze te jetes suaj megjithese hena e re eshte perball jush dhe ju tregon ku keni gabuar me fantazite apo dinakerite e koheve te fundit.