Bledi Mane ishte së fundmi i ftuar në “Wake Up” ku mes të tjerash u pyet për dashurinë mes Luizit dhe Kiarës. Sipas tij, dashuria e tyre po zbehet dita-ditës.

“Më besoni, një nga arsyet pse dola ishte që të lija Kiarën, sepse “larg syrit, larg zemrës”. Luizi është i paparishikueshëm, ndoshta një lojtare tjetër do ta joshte. Dalja e Kiarës do t’i zbehte ndjenjat. Ajo dashuri sa vjen dhe zbehet”, u shpreh Bledi.

“Dashuria mes Kiarës dhe Luizit sa vjen dhe zbehet”/ Deklarata

Kujtojmë se gazetari zgjodhi të vetëlargohej nga shtëpia e famshme kur ishte në nominim me Kiarën dhe Luizin.