Ky është momenti kur autori i djegies së automjetit të efektivit të policisë së Shkodrës Sokol Kroni i vë flakën makinës.

Ai afrohet me kapuç në kokë, te makina që ndodhet e parkuar para një banese dhe pas disa sekondave ajo shpërthen në flakë.

Nga flakët madje rrezikon jetën dhe vetë autori, teksa shihet se ia mbath më pas vrapit i trembur. Shihni pamjet e kamerave të sigurisë.