Dashi

Hëna është ende në shenjën tuaj, përpiquni të jeni më kërkues ndaj partnerit tuaj. Në punë do t’ju vijnë në mendje shumë ide, të cilat do t’i vini në përdorim.

Demi

Dy ditët e ardhshme do të jenë të rëndësishme për dashurinë, 14 dhe 15 Hëna është në shenjën tuaj. Në punë, kushtojini vëmendje marrëdhënieve me të tjerët dhe çështjeve ligjore.

Binjakët

Çiftet do kenë më shumë forcë, do përjetoni momente interesante. Në punë ndiheni të relaksuar dhe të rifreskuar, por nuk keni pse ta teproni.

Gaforrja

Nuk është një ditë edhe shumë e mirë për Dashurinë, më mirë t’i shtyni zgjedhjet e rëndësishme për të hënën. Edhe për punë mos vendosni për të hënën, shtyjini për të martën bashkëpunimet e mundshme.

Luani

Hëna është e favorshme për ju në këtë periudhë, duhet të gjeni pak qetësi. Mundohuni të shkurtoni shpenzimet e panevojshme në punë.

Virgjëresha

Në dashuri, në dy ditët e ardhshme do të keni mundësi të sqaroni disa keqkuptime të së shkuarës. Dikush do të lëvizë për ju, në favorin tuaj. Ditë pozitive për të bërë plane.

Peshorja

Duket se jeni shumë i zënë për të zgjidhur çështjet tuaja të dashurisë, duhet të reflektoni. Rifillimi i punës ju sheh në ballë të të gjitha problemeve, përfitoni prej kësaj situate.

Akrepi

Një ditë që ju fton të jeni shumë të kujdesshëm në dashuri, më mirë të prisni vendimet e të tjerëve. Në punë do t’ju ​​duhet të menaxhoni me shumë kujdes bizneset tuaja.

Shigjetari

Për dashurinë, kjo është një ditë që mund të sjellë përfitime për çiftet që duan të pajtohen. Në punë jeni pak të shqetësuar, por vetëm sepse dëshironi të zgjidhni disa probleme.

Bricjapi

Ndoshta jeni kapur nga shumë gjëra, është një e hënë që në dashuri fillon me shumë dyshime. Në punë ju pret një ditë e lodhshme, më mirë shtyjeni diçka për të hënën.

Ujori

Është një ditë ideale për të provuar të përjetoni ndonjë emocion të veçantë. Në punë do përballeni me disa vendime të rëndësishme.

Peshqit

Situata e përgjithshme në dashuri është interesante, yjet janë të favorizuar sidomos rreth datës 14. Në punë, nëse jeni në kërkim të avancimeve kjo është periudha ideale