Doli për të takuar të dashurin, zhduket 18-vjeçarja.

Bobbi-Anne McLeod u raportua e zhdukur pasi dështoi të takonte miqtë në qendër të qytetit Plymouth – tani policia po bën thirrje që kushdo që ka informacion të dalë menjëherë.

Policia i bën apel publikut që të ndihmojë në gjetjen e një adoleshenteje të zhdukur, e cila u zhduk rrugës për të takuar miqtë. Bobbi-Anne McLeod, 18 vjeçe, u pa për herë të fundit duke lënë shtëpinë e saj në Leigham, Plymouth, rreth orës 18:00 të shtunën.

Adoleshentja ishte menduar të takonte disa shokë në qendër të qytetit, por nuk u shfaq.

Tani policia po kërkon kudo për Bobbi-Anne kur ajo u largua nga shtëpia e saj të shtunën – duke bërë thirrje që kushdo që është në dijeni për vendndodhjen e saj, të bashkëpunojë me policinë, raporton Plymouth Live.

Bobbi-Anne u pa për herë të fundit e veshur me një bluzë gri, xhinse të zeza të grisura dhe këpucë Nike teksa doli nga shtëpia e saj të shtunën.

Kërkimet e policisë janë duke u zhvilluar aktualisht në Leigham dhe Estover, ku Bobbi-Anne thuhet se u pa për herë të fundit në një stacion autobusi.