Një ngjarje e rëndë ka ndodhur rreth orës 05:00, në rrugën “Shyqyri Ishmi” në Tiranë.

Policia njofton se shtetasja me iniciale S. D., 85 vjeçe është vetëhedhur nga kati i tretë i pallatit ku banonte, shtetasja, e cila për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.