Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në Tiranë.

Një 35-vjeçar në zonën e “Myslym Shyrit”, është vetëvrarë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:25, ku shtetasi S.C. i ka dhënë fund jetës duke prerë damarët.

Njoftimi i policisë:

Më datë 07.08.2022, rreth orës 20:25, në rrugën “Myslym Shyri”, në banesë, shtetasi S. C., 35 vjeç dyshohet se ka prerë damarët e duarve dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.