Një 18-vjeçar nga Kosova është ndaluar nga policia e Tiranës pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale më një vajzë të mitur.

18-vjeçari me iniciale E.G., gjithashtu akuzohet se ka shpërndarë në rrjete sociale një video personale të saj.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 3 ndaluan shtetasin E. G., 18 vjeç, banues në Kosovë.

Ekskluzive/ Dorëhiqet drejtori i Agjencisë së Trajtimit të Pronave, Geraldo Durda!

Dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një shtetase të mitur, si dhe ka shpërndarë në rrjete sociale, një video personale të saj”, shkruan policia.