Raportohet se disa persona ende të paidentifikuar kanë rrahur dhe kanë lënë në mes të rrugës kuzhinierin shqiptar Indrit Çela.

Burime bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në aksin FushëKrujë-Rinas-Vorë, në vendin e quajtur ‘Ura e Gjolës”.

Mësohet se Çela nuk ka pranuar se është rrahur, ndërsa ka pohuar se ka bërë aksident me makinën e tij.