Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme në Fier, ku një i ri është hedhur nga pallati dhe për pasojë ka gjetur vdekjen.

Sipas policisë, sot rreth orës 11:50, në lagjen “1 Maji”, Fier, dyshohet se është hedhur nga kati i katërt i pallatit, shtetasi E. D., 26 vjeç, i cili ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.