Efi është rikthyer aktive në rrjete sociale dhe ka nisur të postojë edhe në TikTok. Së fundmi ajo ka postuar një video ku tregon reagimin që bën kur i dashuri i thotë që e ka gabim.

Efi ka zgjedhur të interpretojë një nga memet e bëra së fundmi dhe duket se përgjigjia e saj është: “Po nuk dua o vëlla, e kam kompleks, ke mundësi ta respektosh këtë kompleksin tim? Kaq të kërkoj, nuk të kam kërkuar qiqra në hell”.

E ftuar pak ditë më parë në “Shqipëria live”, Efi nuk pranoi të flasë aspak për jetën private, por me këtë video mesa duke e tregon qartë që ka nisur një lidhje dashurie.

@iamefidhedhes #fannyvideo #albania #efidhedhes #foryoupage #foryou #justforfun #boyfriend #problems ♬ original sound – Meme me shkrepetima⚡