Vritet me thikë një grua në Fier.

Dyshohet se viktima është Valdete Manaj 50 vjeçe.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Sheq i Madh”.

Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes së rëndë.

Në vendngjarje policia dhe grupi hetimor.