Ish-Presidenti Meta ka habitur jo pak pas me veprimin e tij duke hipur në një kollonë metalike dhe duke rrezikuar seriozisht jetën.

Ai ka uruar shqiptarët për aventura dhe relax këtë të djelë.

Të dashur miq! Ju uroj një të djelë plot aventura dhe relax!’ uron Meta.