Jasmin Kadriu ponjihet si një nga vajzat më simpatike të ekraneve.

Nuk dihet nëse ajo do të jetë pjesë e një formati të ri këtë sezon, por çfarë është e sigurt, është fakti se vazhdon ende të tërheqë vëmendjen e mediave rozë me pamjen e saj provokative.

Bukuroshja ka deklaruar së fundmi se është në një lidhje dashurie me një djalë misterioz të cilin nuk e ka bërë ende të njohur për publikun, por zbulon pjesë të portretit të tij herë-pas-herë në storyt e saj në Instagram.

Mirpo ajo që habit këtë radhë është fakti se ajo ka zbuluar më shumë seç duhet, pasi ka hapur këmbët dhe i ka treguar të gjitha çfarë fshihet brenda minifundit të shkurtër.joq