Ky është i riu që humbi jetën në aksident mbrëmjen e sotme bashkë me të fejuarën e vëllait.

Kristjan Magjuni po dërgonte në shtëpinë e saj të fejuarën e vëllait Atjola Ademi, por mjeti pëson aksident dhe ndërrojnë jetë të dy.

Dyshohet se shkaku i aksidentit ka qenë shpejtësia tej normave të lejuara dhe lagështia në rrugë.

Policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.