Home Lajmi-Fundit Lajmi i fundit! Të shtëna me armë në Fier, një i plagosur...

Lajmi i fundit! Të shtëna me armë në Fier, një i plagosur rëndë në spital

Të shtëna me armë në qytetin e Fierit. Raportohet për një të plagosur rëndë në spital.

Burime bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në një lokal pranë QTU.

Një ambulancë dhe policia ka shkuar në vendin e ngjarjes.

Ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes.

Lajm në përditsim..