TIRANË- Një tjetër aksdient është shënuar pak minuta më parë në autostradën Tiran-Durrës ku një makinë ‘Audo A8 L’ është kthyer përmbys.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se nuk ka të lënduar dhe dyshohet se është përplasur me një mjet tjetër që po lëvizte me shpejtësi.

Policia ndodhet në vendngjarje për të hetuar shkaqet dhe rrethanat e askidentit.

Ky është aksidenti i dytë që ka ndodhur brenda ditës së sotme ku gjatë paradites në rrugën e Kavajë mjeti i drejtuar nga Ajas Sulejmani ka përplasur çiftin Ikonomi dhe foshnjen e tyre 3-muajsh teksa po kalonin te vijat e bardha.