KOSOVË- Këngëtares Morena Tarakut i ka ngordhur qeni. Lajmin e ka bërë me dije vetëm këngëtarja përmes një postimi në rrjetet sociale ku bën dhe një dedikim prekës për qenin e saj. Morena shkruan se për dikë mund të jetë vetëm një qen i bukur dhe i lezetshëm, por shton më tej se ajo bashkë me qenin humbi dhe një fëmijë të vogël brenda vetes.

“Derisa të takohemi sërish, faleminderit që ke qenë gjysma ime @boo_moiSKAM SI TE QUAJ NDRYSHE SEPSE KE PARE GJITHCKA E KE JETUAR ME MUA SEKRETE E SEKRETE DHE PO TE KISHE FOLUR JAM E BINDUR QE ASNJEHERE SDO TREGOJE ASGJE. SOT TE HUMBA TY QE PER DIKEND MUND TE JESH VETEM NJE QEN I BUKUR DHE I LEZETSHEM, POR UNE ME TY BASHK HUMBA EDHE NJE FEMIJE TE VOGEL BRENDA MEJE QE VETEM TI E MBAJE GJALLE… TE DUA SHUME, FALEMNDERIT ZOTIT QE ME BEKOJ TE ISHE PJESE E KETIJ UDHETIMI ME MUA … MOS HARRO BESOJI VETEM @eronittsermaxhaj ATJE LART SE VETEM AI DO TE USHQEJ ME KOHE DO LOZE ME TY E DO TI JAP ILAQET ME KOHE SI UNE BEBA JEME…”.