Çmenduri në një familje në Tiranë.

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 5 bënë ndalimin e shtetasit J. D., 43 vjeç, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht vajzën e tij të mitur.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë së Shkallës së Parë të arrethit Gjyqësor Tiranë për veprime të mëtejshme.

Gjatë ditëve të fundit janë denoncuar mjaft raste të kësaj natyre në të gjithë vendin.

Ndërkohë qytetarët kërkojnë dënimim maksimal për pedofilët dhe vrasësit e fëmijëve.