SARANDË- Personi që shihni në foton e mësipërme është 22-vjeçari që vdiq në Sarandë. Armando Kazma po luante kalçeto me shokët e tij, kur papritur për shkak të stuhisë mbi kokë i ra tenda e kompleksit ku po luante. I riu u dërgua me urgjencë në spital, por nuk i shpëtoi dot plagëve të rënda që kishte marrë në kokë dhe në trup.