“O Sali o hero, gjithë Shqipëria ty të do”/Sali Berisha mbërrin në takim, demokratët shpërthejnë në ovacione
16 Shtator, 20210

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka mbërritur në hotel Rogner aty ku do të zhvillojë takimin e parë me demokratët e Tiranës, pas luftës politike që ka nisur mes tij dhe Lulzim Bashës.

Në momentin që demokratët e pranishëm në sallë kanë mësuar se Berisha ka mbërritur në ambientet ku do mbahet mbledhja, ata kanë shpërthyer në ovacione “Berisha! Berisha”. “O Sali o hero të Shqipëria ty të do”
“Liri Demokraci”