Home Bota Pamja e saj ishte mahnitëse! Refuzoi të martohej me kushëririn, vritet brutalisht...

Pamja e saj ishte mahnitëse! Refuzoi të martohej me kushëririn, vritet brutalisht nga familjarët “E bukura e Baghdadit”

Një vajzë e re, e cilësuar si “e bukura e Baghdadit” është goditur për vdekje me thikë në një rrugë plot me njerëz, pasi raportohet se refuzoi të martohej me kushëririn e saj, martesë që prindërit kishin rënë dakord. Nourzan Al-Shammari u vra brutalisht në Bagdad, duke shkaktuar zemërim në të gjithë Irakun pasi pamjet e krimit të tmerrshëm u shpërndanë në mediat sociale.

Teksa po kthehej në shtëpi nga puna, gruaja u vra në mes të ditës nga tre persona që mbanin në dorë thika dhe kishin vënë shami në kokë, raporton The Mirror . Sipas mediave lokale, ajo u vra për të ashtuquajturën “vrasje për nder” për refuzimin e martesës.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here