Jahti i supermiliarderit Jeff Bezos ka vizituar ditën e sotme qytetin e Sarandës.

Siç shihet nga pamjet e mëposhtme, jahti qëndron i parkuar në portin e qytetit të Sarandës.

Nuk dihet ende nëse Bezos ndodhet në Shqipëri, apo thjesht jahti i tij ka ardhur për tu furnizuar me karburant.

Ky jaht ka kushtuar 400 milion USD dhe cilësohet si një nga më të bukurit, dhe luksozët që eshte prodhuar ndonjehere.

Ja shijoni fotot: