TIRANË– Plagoset një person në Tiranë.

Sipas të dhënave, personi në fjalë ndodhet pranë komisariatit numër 4 të policisë.

Ai u nis me urgjencë drejt spitalit.

Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes dhe identiteti i tij.

Policia po merret me rastin, por ende nuk ka dalë me një version zyrtar.