Një sherr mes vajzave ka ndodhur në Tiranë, ku policia ka arrestuar një 26-vjeçare .

Kjo e fundit është konfliktuar me disa vajza të tjera, dhe i është gjetur gjatë kontrollit fizik një dorezë metalike.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 3 bënë arrestimin e shtetases A. H., 26 vjeçe si dhe u proçeduan në gjendje të lirë shtetaset K. T., 18 vjeçe dhe M. M., 19 vjeçe, pasi për motive të dobëta janë konfliktuar me njëra tjetrën.

Në vijim të veprimeve, gjatë kontrollit fizik të shtetases A. H., iu gjet një dorezë metalike e cila iu sekuestrua në cilësinë e provës materiale”, njofton policia e Tiranës.