Përleshje mes shoferëve në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur te shkolla “Fan Noli”, pranë Prokurorisë së Përgjithshme.

Burime për Noa.al bënë me dije se në konflikt janë përfshirë dy shoferëve të furgonave që transportojnë nxënësit.

Fillimisht ka pasur grindje me grushta e shkelma. Por, më pas është nxjerrë dhe thika. Njëri prej shoferëve është plagosur, ndërsa shkak i ngjarjes mësohet se është zënia e rrugës.

Në vendngjarje ka shkuar policia që ka kapur autorët dhe ka normalizuar trafikun e gjatë të automjeteve.

Po punohet për zbardhjen e konfliktit.