Kamëz- Përleshje masive ems të rinjve në Kamëz.

Në shrr janë përfshirë 4 adoleshentë. Për pasojë dy prej tyre përfunduan në spital dhe dy në prangat e policisë.

Policia e komisariatit nr 5 ka arerstuar në flagrancë të S. Gj., 16 vjeç dhe Z. A., 16 vjeç, të dy banues në Kamëz. Këta shtetas, gjatë një konflikti për motive të dobëta, në bashkëpunim me njëri-tjetrin, kanë goditur me grushte dhe sende të forta, E. C., 18 vjeç dhe një të ri 16 vjeç, të cilët ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën”, njofton policia.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes