Së fundmi Stresi u kthye në vëmendje me foton që publikoi dy ditë më parë ku shfaqej në një moment intim me një vajzë. Identiteti i saj shumë shpejt u zbulua dhe mediat raportuan se ajo quhet Erzenida dhe është 18 vjeç.

“Nata ime më speciale ndër vite”, shkruante ai duke lënë të kuptohej se ka rigjetur dashurinë pas ndarjes së bujshme nga Keisi. Po kjo e fundit si ka reaguar pas postimit të Stresit?

Keisit duket se nuk i intereson aspak jeta private e ish partnerit. Ajo po vazhdon jetën e lumtur e madje ndodhet me pushime në Miami nga ku ka postuar një foto, në të cilën shfaqet në super formë.

Keisi ka postuar gjithashtu foto nga një darkë, por ndryshe nga Stresi, ajo ndodhet në shoqërinë e mikeshave.