DASHI

Hëna hyn në shenjën tuaj në fund të muajit së bashku me shumë planetë të tjerë që do të kthejnë jetën tuaj. Situata në punë po përmirësohet si dhe në atë të dashurisë ku do të vijnë lajme interesante.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte, 28 mars 2024), është dita e përsosur për t’i hapur zemrën të dashurit tuaj. Planetët aktivë kthehen në punë dhe sjellin kënaqësi dhe projekte të reja.

BINJAKËT

Mëngjesi do të jetë më i mirë se pasditja, por prisni gjëra të shkëlqyera nga prilli i cili fillon me diellin në favorin tuaj. Në punë situata nuk është saktësisht më e mira, por gjithmonë do të jetë më e mirë. Kini besim dhe pak durim.

GAFORRJA

Dashuria po ecën duke “notuar” me hënën dhe Jupiterin në anën tuaj. Mbërrin në punë një ide e shkëlqyer që do t’ju ndihmojë të zgjidhni një problem të madh edhe nëse disa marrëveshje do të duhet të rishikohen. Jo çdo gjë po shkon sipas planit, por gjithçka do të funksionojë së shpejti.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte, 28 mars 2024), hëna bëhet sërish e favorshme pasdite, prandaj përfitoni nga ajo për të bërë takime të reja romantike. Ka një projekt të ri për të nisur në punë. Ju keni një nevojë të madhe për ndryshim.

VIRGJËRESHA

Kushtojini vëmendje kësaj dite, sepse mëngjesi do të jetë i rënduar me çështjet e zemrës. Për sa i përket punës, yjet paraqiten shkëlqyeshëm, mjafton t’i kushtoni vëmendje investimeve. Rrezikoni të bëni diçka të gabuar dhe më pas të paguani pasojat. Me pak fjalë, kini kujdes.

PESHORJA

Duhet të largoheni njëherë e mirë nga e kaluara sepse nuk ju bën më të lumtur. Mos hezitoni në punë dhe bëni gjithçka të qartë. Nëse ka pasur argumente dhe argumente, përpiquni të sqaroni. Do të jeni në gjendje të gjeni zgjidhje për problemet që ju kaplojnë.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 28 mars 2024), tregohuni të kujdesshëm në dashuri sepse mund të ketë konflikte. Komplikimet lindin në punë edhe nëse mund të kapërcehen. Duhet të përdorni pak diplomaci. Vetëm në këtë mënyrë do të mund të merrni diçka të veçantë.

SHIGJETARI

Lini pas të kaluarën dhe mos mendoni shumë për marrëdhëniet e vjetra. Në punë, kushtojini vëmendje disa pikave të vogla të energjisë. Jo çdo gjë po shkon siç duhet, por me pak pushim do të ktheheni në maksimumin tuaj. Rimbushni bateritë dhe do të shihni që gjithçka do të jetë mirë.

BRICJAPI

Jeni pak të shqetësuar në dashuri dhe nuk mund të ndodhte ndryshe me Hënën, Diellin dhe Mërkurin kundër. Në punë është më mirë të qëndroni larg provokimeve. Dikush do të përpiqet t’ju bëjë të humbni durimin tuaj, por ju shkoni drejt në rrugën tuaj.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 28 mars 2024), lëre veten të shkosh te njohjet e reja sepse kjo është koha e duhur. Në punë dëshironi të ndryshoni edhe nëse jeni ende duke reflektuar. Ata që lënë rrugën e vjetër për të renë… Ndonjëherë rreziku mund të jetë një kumar, por ndonjëherë funksionon.

PESHQIT

Në dashuri është një ditë e bukur, veçanërisht për të përjetuar ndjenjat, në maksimum. Në punë jeni në një fazë shumë premtuese me Jupiterin e favorshëm, por kjo nuk do të thotë se nuk duhet të bëni më të mirën për të.