tragjedi has

Prag tragjedie në Has, i riu rrëmben sëpatën dhe tenton të qëllojë prindërit, arrestohet në flagrancë nga policia

Një 27-vjeçar është arrestuar ditën e sotme nga policia e Hasit, pasi dyshohet se ka kanosur me sëpatë dy prindërit e tij. 27-vjeçari u arrestua në flagrancë nga uniformat blu, duke bërë në këtë mënyrë shmangien e një krimi dhe...
- Advertisement -

Latest News

Publikohet foto e kamarierit që vrau 41-vjeçarin për një vend parkimi në Sarandë

Një ngjarje e rëndë ndodhi mbrëmjen e sotme në qytetin e Sarandës, ku 24-vjeçari Xhanelo Tarja (ky që shihni...
- Advertisement -

Piu shumë alkool dhe u fut në det, zbulohet emri i turistit italian që vdiq sot në Sarandë

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me vdekjen e një turisti 33-vjeçar në Sarandë. Mësohet se shtetasi italian Domeniko Niccoli ka humbur jetën...

Si e përndoqi ish-të dashurën prej një viti, 27-vjeçari në Tiranë i shkruante nga 15 profile të ndryshme

E reja, me iniciale V.Y. kallëzoi në policinë e Tiranës se jeta e saj u vështirësua nga mesazhet e herëpashershme në të cilat J.M.,...

Bordi miraton rritjen e naftës! Nga sot kushton 6 lekë më shumë

TIRANË- Çmimi i naftës në bursat ndërkombëtare ka arritur nivelin më të ulët që nga shkurti ku dhe shpërtheu lufta në Ukrainë por kjo...

Kamarieri vret klientin për parkimin në Sarandë. Emrat

Një vend parkimi është bërë shkak për një konflikt që përshkallëzoi në tragjedi në Sarandë. Mësohet se Klodian Bakiaj, i cili mbeti i vdekur...