zjarr pyll natyra

Natyra e zgjidh më së miri, reshjet e shiut shuajnë përfundimisht zjarret problematike në Kukës

Mbrojtja Civile e Kukësit ka bërë me dije se rënia e reshjeve të shiut në qarkun verilindor ka bërë të mundur shuarjen e vatrave aktive të zjarrit në këtë zonë. Bëhet me dije se në Majën e Zezë nuk ka...
- Advertisement -

Latest News

Përleshje me thika mes fqinjëve, njëri vdes, tjetri në spital

MALIQ- Vrasje me thika në Maliq. Mësohet se i vdekur si pasojë e plagëve të marra ka mbetur Nesti...
- Advertisement -

‘E vrau Florindi bashkë me ëngjëllin në bark. Ishte i shtruar në klinikë psikiatrike’. Reagon e motra e Ornelës

Motra e Ornelës, 28-vjeçares që u shua bashkë me aktorin Florind Belliu në Amerikë ka thyer heshtjen dy ditë pas ngjarjes së rëndë. Në...

‘Më ndoqi i gjithi i zhveshur..’/ Historia e peruanes që erdhi në Shqipëri për ndërhyrje. Si u rrahën 3 policë

TIRANË- Një 23-vjeçare nga Peruja, por me banim në Itali dhe që udhëtoi drejt Shqipërisë, këmbënguli në polici se dy të rinj e ngacmuan...

Djali i ish-politikanit zbraz kazinonë, fiton shumën marramendëse duke i qëlluar disa herë fati. Pronari denoncon në polici krupierin për bashkëpunim

Djali i një-ish politikani është ndaluar për disa orë nga Policia e Tiranës së bashku me një 23-vjeçar nga Ballshi, punonjës i një kazinoje,...

“Ia ** krejt ropt”/ Sherr masiv mes të rinjve shqiptarë në mes të rrugës (VIDEO)

Një grup të rinjsh nga Ferizaj janë përfshirë në një sherr masiv. Pamjet janë bërë virale në rrjet. Adoleshentët në grup gjuajnë me grushte e...