Prej disa ditësh Donaldi dhe Arjola kanë qenë në qendër të vëmendjes, për shkak të debateve të forta që kanë pasur me njëri-tjetrin.

Aktori i humorit gjithashtu ka pasur debate edhe me Ilirin, me të cilin herë pas here sqarohet. Ndërsa me Arjolën duket se situata është shumë e tensionuar.

Banorët kundër Donaldit, Romeo i thumbon keq në rrjetet sociale

Kjo ka bërë që i vëllai, Romeo Veshaj, t’i dalë në krah. Aktori ka publikuar në rrjetet sociale një foto thumbuese për situatën e krijuar.

Në foton në fjalë shihet një luan, i vetëm kundër një tufe hienash. Imazhi është interpretuar kudo në rrjet si një mesazh indirekt nga ana e Romeos.