Dita e sotme ka nisur me debate në shtëpinë e “Big Brother VIP3”. Egla Ceno, Julian Deda dhe Ilnisa Agolli duket se e kanë kapur me Jetmir Salajn, pasi e kanë ngacmuar.

Në një moment kur Juli po debatonte me Julia Ilirjanin, ka ndërhyrë Jetmiri duke imituar tinguj kafshësh dhe pranë kishte Eglën.

Më pas Juli e ironizon atë duke i thënë: “Hajde, ça ke? Do me e prekë? Hajde, të ka marrë malli ë? Sa ditë t’u bënë këtu? Të ka marrë malli për cicë?”.

E teksa Jetmiri bën si kafshë, Egla i kthehet: “Bravo, do ja shpjegosh dot vajzës këtë? Do ta kuptojë dot këtë?”

Juli: Do të thotë ça ka babi që bën si qen.

Egla: Po zemra, bravo, shumë bukur

Juli: E shohin edhe ata shokët në Kanada dhe thonë ‘ça ka ky që bën si qen’.