Një zjarr ka përfshirë një pallat gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm.

Mësohet se në apartamentin ku shpërthyen flakët, një grua është hedhur nga ballkoni me qëllim për të shpëtuar.

Por nuk ka mundur të mbijetojë pas dëmtimeve të marra duke ndërruar jetë në spital.

Gjithashtu ka edhe të lënduar të tjerë por ende nuk ka një bilanc paraprak.

Drejt vendngjarjes policia dhe zjarrfikëset.

Ende nuk dihen shkaqet e zjarrit