Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të premte në Vlorë, ku një 35-vjeçare është hedhur nga pallati së bashku me fëmijën e saj.

Gruaja është hedhur së bashku me fëmijën e saj 2-vjeçar nga një pallat në lagjen Pavarësia.

Fqinjët kanë dhënë ndihmën e parë duke njoftuar edhe autoambulancën dhe policinë.

Nëna dhe fëmija ndodhen nën kujdesin e mjekëve në gjendje kritike për jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave qe derguan te nënën te marre aktin fatal.