Po, po siç e lexuat. Nëse provoni të kërkoni në “Youtube” këngën “Gjendja” të Ledri Vulës ku protagoniste në klip ishte Sara Hoxha, ajo nuk gjendet.

Ky veprim vjen pasi menaxheri i Ledrit, Faton Shoshi konfirmoi ndarjen e reperit nga blogerja disa ditë më parë.

Sakaq dyshja në fjalë deri tani nuk kanë reaguar dhe duket se po e shfrytëzojnë gjithë këtë “zhurmë” për punët e tyre, Ledri në muzikë dhe Sara me reklamimet e saj në Instagram.