Ka marrë fund arratia e 28 vjeçarit Ilir Gjokaj i cili ishte në kërkim pasi 3 ditë më parë në shtëpinë e ish të fejuarës së tij, qëlloi me armë duke lënë të vdekur në vend 19 vjeçaren Sheila Bakijen dhe gjyshen e saj, ndërkohë që plagosi të atin e saj.

Nga mediat lokale malazeze, bëhet me dije se 28 vjeçari Ilir Gjokaj është vetëdorëzuar në polici gjatë orëve të vona të mbrëmjes.

Ndërsa nuk bëhet të ditura detaje të reja lidhur me dëshminë e tij.