Detaje të reja kanë dalë nga 28-vjeçari i cili humbi jetën ditën e sotme pasi ra nga lartësia e një hoteli.

Ngjarja ka ndodhur në hotel ‘Rogner’ ku 28-vjeçari Ajdin Mustafi ai është mbështetur me shpinë në kangjellat e hotelit në katin e 5-të të cilat kanë qenë të ndryshkura dhe ka bërë që të bjerë mbi një mjet në parking. Menjëherë është bërë transportimi për të spital ku ka ndërruar jetë.

Ndërkohë pritet mbërritja e familjarëve për identifikimin e tij.