Një zjarr i madh shpërthen në magazinat e Eurofish në Lezhë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 06.00 të mëngjesit.

Një zjarr i fuqishëm ka shpërthyer brenda magazinave.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar policia dhe zjarrfikëset.

Pu punohet për fikjen e zjarrit.

Shkak mendohet një shkëndijë tek automati i energjisë.

Një grup hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes. Infowebtv