Marrëdhënia e aktorit Donald Veshaj me këngëtaren Beatrix Ramosaj si dhe reagimet e Bora Zemanit jashtë shtëpisë së Big Brother VIP ka nisur të ‘trazojë’ edhe politikanët në Shqipëri.

Erion Braçe, deputeti i Partisë Socialiste dhe ish-zëvendëskryeministri ka postuar në rrjetet sociale reagimin e parë të moderatores Zemani pas puthjeve të shkëmbyera mes Veshajt e Ramosajt brenda BBV.

“O shyqyr, shyqyr, flini gjumë tani se u meruat, keni 48 orë pa gjumë,”- shkruan Braçe krah postimit.