Një aksident tragjik është regjistruar mbrëmjen e sotme në vend.

Bëhet me dije se aksidenti është raportuar në Fushë-Kuqe ku për pasojë ka humbur jetën në rrethana ende të paqarta një fëmijë 2 vjeç.

Ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes, megjithatë policia është në vendin e ngjarjes dhe po heton për zbardhjen e shkaqeve.