Artan Shqau

About Me

0 POSTS
0 COMMENTS
- Advertisement -

Latest News

Tmerr! Një burrë vret me thikë 7 persona, më pas hidhet nga ura

Një burrë në Kinën qendrore vrau me thikë shtatë persona, përfshirë shefin e Partisë Komuniste të fshatit, përpara se...
- Advertisement -

Horoskopi për sot ka një të re për ju

Dashi Disa email-e ose telefonata zhgënjyese mund t’ju vijnë sot. Ndoshta dikush me të cilin shpresonit të takoheshit nuk do të jetë në gjendje që...

Sherri i sajuar i Fifit me hu në dorë me Monikën zemëron banorët e BBV

I gjithë sherri i Monikës dhe Fifit, që nuk la pa prekur as banorët e tjerë të BB Vip, ishte një lojë. Loja e sajuar...

Miss Serbia trondit vendin. Bën shqiponjën dy-krenare me duar. Vërshojnë ofendimet në rrjet (FOTO)

Serbët janë "çmendur" pasi Miss-i i tyre, Valentina Petrovic, pozoi duke bërë simbolin e shqiponjës me duar. Kjo e fundit fotografoi pranë Miss Shqipërisë, Malit...

Greqia zhvillon stërvitjen e madhe ushtarake. Në një tank shkruhet ‘Kacifas’ (Video)

Greqia ka zhvilluar një stërvitje ushtarake ndërdisiplinore me trupat “IRIS – 2021”. Pamjet janë publikuar nga Shtabi i Përgjithshëm i Gardës Kombëtare. Në stërvitje...