Një incident i sikletshëm ka ndodhur gjatë një transmetimi live në një studio televizive me avokatin Spartak Ngjela.

Gjatë një lidhjeje me Skype, teksa Ngjela fliste për gjendjen e tensionuar mes Bashës dhe Berishës dhe akuzave mes tyre dëgjohet papritur zëri i një videoje porno.

Vetë avokati reagon i habitur teksa dëgjon në kufje zërin e një gruaje dhe pyet gazetaren: “çfarë është kjo, ça ka kështu?”

Çfarë mund të ketë patur hapur avokati në kompjuterin e tij të zyrës, që u aktivizua padashur?

Shihni videon për më shumë.