Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Elbasan. Makina në të cilën ndodhej nusja me dhëndërin është përfshirë nga flakët në ecje e sipër.

Makina tip “Mercedes Benz” me targa “AB 571 EB” ku ndodhej edhe nusja fillimisht ka lëshuar shtullunga të zeza tymi, e më pas është përfshirë nga flakët.

Çifti është njoftuar në kohë dhe e ka braktisur mjetin.

Nuk raportohet për persona të lënduar, por ky incident do të kujtohet përjetë tek }ifti si shprehje e dashurisë që ‘dogji’ edhe makinën!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here