Se fundmi ne rrjet po qarkullon nje video e Fationit te Perputhen i cili ndodhet mbi nje motorr uji ne mes te detit.

Motorri eshte prishur dhe duket qe Fationi perpiqet ta rregulloje. Ai ka nje cekan ne dore dhe eshte rrethuar nga disa djem.

Video eshte postuar nga Tea e cila e ka marre me shaka duke treguar qe cdo gje eshte mire.